Obsazujeme pozici Vedoucí datový inženýr

17. 6. 2019

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí datový inženýr, se zkušenostmi v oblasti databází, datových skladů a ETL procesů. Nabízíme zajímavou práci v projektech klinického výzkumu a možnost realizovat se při vedení týmu manažerů dat a při spolupráci na vývoji reportingových komponent hlavního produktu naší firmy – informačnímu systému CLADE-IS, který slouží ke spolehlivému sběru a managementu dat.

Hledáme posilu na pozici Data Engineer

26. 4. 2019

Hledáme posilu do našeho IT týmu na pozici Datový inženýr se zkušenostmi v oblasti databází, datových skladů a ETL procesů.  Nabízíme zajímavou práci v oblasti vývoje hlavního produktu naší firmy CLADE-IS, který je určen pro spolehlivý management dat v klinickém výzkumu.

Archiv

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.