Hledáme vývojáře webových aplikací

Máte-li zkušenost s objektovým programováním webových aplikací, ovládáte Symfony nebo jiný framework, poradíte si s SQL, nebojíte se ani Javascriptu a samotný návrh nových funkcionalit je pro Vás výzvou stejně jako řešení komplexních problémů, zkrátka pokud je Vaším cílem najít v každé situaci nejlepší řešení, k tomu si libujete ve sledování moderních technologií, své znalosti rádi rozvíjíte v rámci týmu a hledáte smysluplnou práci, která má vliv na kvalitu lidských životů, tak ji pro Vás máme.

Inzerce volného místa v ITCo zvládnete za první 3 měsíce?

 • Seznámíte se se všemi komponentami našeho vlajkového produktu kterým je systém pro sběr dat, jejich management a vytěžování.
 • Porozumíte tomu, jak funguje agilní vývoj v našem podání, jak testujeme a uvolňujeme nové verze.
 • Přinesete vlastní pohled na zlepšení ovladatelnosti systému, budete rozvíjet administrace stávajících funkcionalit s důrazem na zlepšení UX.

Jaké budou vaše cíle pro první rok?

 • Čeká Vás, stejně jako celý tým, přechod z verze Symfony 3.4 na 4.4 a z javascriptového frameworku Knockout na Vue.js.
 • Budete samostatně zpracovávat zadání nových funkcionalit a výsledek prezentovat ostatním oddělením v rámci organizace.
 • V týmu budete mít bezprostřední vliv na výběr technologií a návrh architektury.
 • Aktivně se zapojíte do penetračního testování a budete rozvíjet týmové povědomí o bezpečnosti webových aplikací dle OWASP.

A k tomu budete potřebovat:

 • Hlavní je zkušenost s objektově orientovaným programováním, bez ní to nepůjde.
 • Očekáváme schopnost rozdělit komplexní problém na menší úkoly a u nich zvolit vhodné technologie a odhadnout čas implementace.
 • Důležitá je znalost PHP a některého z jeho frameworků. Používáme Symfony, ale obecné principy návrhu jsou důležitější.
 • Nepůjde to ani bez chuti učit se a nevyhraňovat se proti frontentu či backendu. Jsme malý tým a každý musí umět chmátnout do databáze, stejně jako nastylovat formulář.
 • Hodit se bude určitě znalost GITu, Linuxu a webových klasik jako je Javascript, HTML, CSS.

Je pro vás Institut biostatistiky a analýz ta správná firma?

Chcete-li se podílet na výzkumu a vývoji inovativních technologií v oblasti zdravotnictví a life sciences, tak rozhodně ano. Jsme spin-off Masarykovy univerzity, spolupracujeme s významnými experty v celosvětovém měřítku, kterým dodáváme „zdravá data“. Ta pak mohou často rozhodnout o tom, jaké novinky v léčebných postupech se uplatní v péči o pacienty. Dozvíte se u nás zajímavé informace z oblasti vývoje léků a zdravotnických prostředků.

Kontakt:

3. 8. 2020


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.