Statistika nuda je, má však cenné údaje

… anebo že by to bylo jinak?


Jára Uhlíř říká (nebo zpívá?) Statistika nuda je, má však cenné údaje, Michal Svoboda zase říká Statistika rozhodně není nudná, naopak!

Inu, zajímalo by nás, co k dnešnímu dni říkají o statistice účastníci výročního sjezdu České kardiologické společnosti (sympoziu společnosti Bayer), na které se Michal S. rozpovídal na téma Statistika není nuda, aneb na co si při čtení studií dát pozor.

Že by: Dechberoucí, to jsem netušíl/a a páni …? Páni, to by bylo dechberoucí.

13. 5. 2022


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.