Dny umělé inteligence na IBA

Dny AI - jak na zdravá data - tématická úniková hra a přednášky


IBA se s nadšením zapojuje do 2. ročníku dny AI 2023 a přináší vám tématickou únikovou hru a přednášky, jak na zdravá data.

AI je dnes nedílnou součástí našeho světa, a proto vám nabízíme jedinečnou příležitost získat hlubší vhled do tohoto fascinujícího oboru. Přijďte s námi objevovat novinky a trendy v oblasti AI!

Kdy: 10.10.2023 09:00-17:00
Kde: Institut biostatistiky a analýz, s.r.o, Poštovská 68/3, Brno (mapa)
Kdo: program je určen pro odbornou i širokou veřejnost
Co: úniková hra, přednášky

15. 9. 2023


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.