Archiv

Rok: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2015


Hledáme PHP developera

9. 11. 2020

Hledáme posilu do našeho vývojářského týmu. Programuješ v PHP a máš znalosti JavaScriptu a SQL? Umíš rozdělit komplexní problém na menší úkoly a u nich zvolit vhodné technologie a řešení?

Největší motocyklová charitativní akce v ČR pořádaná Neziskovou organizací MDA RIDE

2. 6. 2020

Charitativní akce organizace MDA Ride se koná již tuto sobotu 6. 6. 2020! Sledujte ji online na Facebooku nebo Youtube.

Zveme Vás na největší motocyklovou charitativní akci v České republice pořádanou Neziskovou organizací MDA Ride, která podporuje neuromuskulární registry REaDY a MyReg. Dvanáctá MDA RIDE se koná 6. června 2020 v Praze na výstavišti. Více na www.mdaride.cz


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.