Archiv

Rok: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2015


Statistika nuda je, má však cenné údaje

13. 5. 2022

… anebo že by to bylo jinak?

Tester EDC systému

1. 2. 2022

Hledáš přátelské prostředí menšího vývojářského týmu, jsi technicky orientovaný typ, pečlivý a láká tě být součástí projektu, na který můžeš být opravdu pyšný? Přidej se k nám, právě hledáme posilu do našeho týmu.

Vyvíjíme vlastní EDC systém zaměřený pro sběr klinických dat. Spolupracujeme s významnými experty v celosvětovém měřítku, kterým dodáváme „zdravá data“, jež často rozhodují i o tom, jaké novinky se uplatní v nových léčebných postupech.

Datový specialista / Data Specialist

5. 1. 2022

Máte zkušenosti v oblasti databází (SQL), základů JavaScriptu a přehled v informačních technologiích? Láká Vás oblast medicíny, máte vystudovanou vysokou školu a vaše angličtina je na úrovni B2? Jste týmový hráč s pozitivním vztahem ke standardizaci postupů a řízení kvality? Pak jste přesně takoví, jaké hledáme k rozšíření našeho týmu.


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.