Archiv

Rok: 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2015


Den otevřených dveří s CTT

31. 10. 2019

Ve spolupráci s Centrem pro Transfer Technologií Masarykovy univerzity, si Vás dovolujeme pozvat na neformální setkání, které bude primárně zaměřeno na spin-off organizace MU. Přijďte se na nás podívat a nahlédnout tak pod pokličku nových technologií v oblasti biostatistiky.

Novinky v EDC systému CLADE-IS

30. 10. 2019

Rádi bychom Vás informovali o nově spuštěných statistikách, které naleznete rovnou na Dashboardu některých vybraných projektů. Tyto statistiky posupně zavádíme do všech současně běžících projektů, takže pokud nový Dashbord ještě nevidíte, máte se na co těšit.

Obsazujeme pozici Vedoucí datový inženýr

17. 6. 2019

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí datový inženýr, se zkušenostmi v oblasti databází, datových skladů a ETL procesů. Nabízíme zajímavou práci v projektech klinického výzkumu a možnost realizovat se při vedení týmu manažerů dat a při spolupráci na vývoji reportingových komponent hlavního produktu naší firmy – informačnímu systému CLADE-IS, který slouží ke spolehlivému sběru a managementu dat.

Hledáme posilu na pozici Data Engineer

26. 4. 2019

Hledáme posilu do našeho IT týmu na pozici Datový inženýr se zkušenostmi v oblasti databází, datových skladů a ETL procesů.  Nabízíme zajímavou práci v oblasti vývoje hlavního produktu naší firmy CLADE-IS, který je určen pro spolehlivý management dat v klinickém výzkumu.


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.