Archiv

Rok: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2015


Běh MOÚ

14. 10. 2021

14 našich kolegů se v úterý 12. října v parku pod Janáčkovým divadlem zúčatnilo štafetového Běhu MOÚ. Cílem Běhu MOÚ je podpora odbourání tzv. strachu z bílých plášťů. Běh patří současně k tzv. předprogramu 45. Brněnských onkologických dnů a 35. Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky, jejichž odborná část se uskuteční od středy 13. do pátku 15. října

IBA has become a CDISC gold member

25. 1. 2021
We are proud to have joined the collaborative efforts of over 480 CDISC member organizations. Besides the gold membership, which will bring us professional development in data management and data science using SAS, we are looking forward to enriching our original EDC system CLADE-IS by new terminologies controlled with CDISC standards.

Project Manager/Business Development Manager

21. 1. 2021

Máte zkušenost s jednáním se zákazníky z oblasti zdravotnictví a farmacie, s řízením projektů a jste komunikativní? Láká Vás oblast medicíny, máte vystudovanou vysokou školu a v projektovém řízení a obchodování jste jako ryba ve vodě ať už česky nebo anglicky? Znáte GCP, pravidla projektového řízení, pracovali jste v některém ze systémů kvality a obchod je pro vás koníčkem? Pak jste přesně takoví, jaké hledáme.


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.